algemeen beeldende vorming

Uitstap naar de Zonnegloed

Schilderen naar grootmeesters

Potige Potten


In de lessen Algemeen Beeldende Vorming bouwen we verder op de natuurlijke creativiteit en fantasie die ieder kind in zich heeft. Onder begeleiding van professionele leerkrachten kan elk kind op zijn niveau een artistieke kunstzinnigheid en vaardigheid ontwikkelen. Diverse materialen zoals klei, verf, papier maché, kleurpotloden, enz… worden gebruikt.

Leerlingen van het eerste tot zesde leerjaar kunnen deze richting volgen.

Je kan deze optie volgen in:

downloaden als pdf

klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 1ste leerjaar
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingdinsdag16.50u - 18.30uGoderis Liselotte mail
Sint-Eloois-WinkelAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.10u - 14.50uFeys Tina mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uMylle Kathleen mail
MoorsledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uSuriano Virginie mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVerbeke Nele mail
Roeselare-BeverenAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uEggermont Thomas mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVerhaege Evelyne mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVercruysse Tine mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag14.20u - 16.00uDumortier Joke mail
GitsAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.15u - 16.55uGerard Thomas mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uVerhaege Evelyne mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uSuriano Virginie mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uDumortier Joke mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vorming ASSdonderdag16.50u - 18.30uHuyghe Judith mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingdonderdag16.50u - 18.30uGoderis Liselotte mail
GitsAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.20u - 17.00uBoudry Ruth mail
Roeselare-Rumbeke OcarAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.20u - 17.00uVan Craeynest Dorine mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uVandeplas Aline mail
Roeselare-HoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uDumortier Joke mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uVerbeke Nele mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uGoderis Liselotte mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVan Craeynest Dorine mail
Roeselare-Rumbeke OcarAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVercruysse Tine mail
StadenAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uGoderis Liselotte mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uDemeyere Stephanie Roos mail
Roeselare-Rumbeke OcarAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uVercruysse Tine mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.50u - 12.30uVerhaege Evelyne mail
LedegemAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag13.20u - 15.00uVan der Jeugdt Suleika mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uStorm Emmy mail
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 2de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingdinsdag16.50u - 18.30uGoderis Liselotte mail
Sint-Eloois-WinkelAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.10u - 14.50uFeys Tina mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uMylle Kathleen mail
MoorsledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uSuriano Virginie mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVerbeke Nele mail
Roeselare-BeverenAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uEggermont Thomas mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVerhaege Evelyne mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVercruysse Tine mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag14.20u - 16.00uDumortier Joke mail
GitsAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.15u - 16.55uGerard Thomas mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uVerhaege Evelyne mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uSuriano Virginie mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uDumortier Joke mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingdonderdag16.50u - 18.30uGoderis Liselotte mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vorming ASSdonderdag16.50u - 18.30uHuyghe Judith mail
GitsAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.20u - 17.00uBoudry Ruth mail
Roeselare-Rumbeke OcarAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.20u - 17.00uVan Craeynest Dorine mail
MoorsledeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uDe Langhe Dries mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uVandeplas Aline mail
Roeselare-HoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uDumortier Joke mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uVerbeke Nele mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uGoderis Liselotte mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVan Craeynest Dorine mail
Roeselare-Rumbeke OcarAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVercruysse Tine mail
StadenAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uGoderis Liselotte mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uDemeyere Stephanie Roos mail
Roeselare-Rumbeke OcarAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uVercruysse Tine mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.50u - 12.30uVerhaege Evelyne mail
LedegemAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag13.20u - 15.00uVan der Jeugdt Suleika mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uStorm Emmy mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag15.20u - 17.00uDumortier Joke mail
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 3de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingdinsdag16.50u - 18.30uGoderis Liselotte mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uMylle Kathleen mail
MoorsledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uSuriano Virginie mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVerbeke Nele mail
GitsAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.30u - 15.10uGerard Thomas mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVanden Brande Nik mail
StadenAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVandeplas Aline mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag14.20u - 16.00uGoderis Liselotte mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag14.20u - 16.00uDumortier Joke mail
Roeselare-BeverenAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uEggermont Thomas mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uVanden Brande Nik mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.30u - 17.10uDe Langhe Dries mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uVercruysse Tine mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uSuriano Virginie mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uGoderis Liselotte mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vorming ASSdonderdag16.50u - 18.30uHuyghe Judith mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingdonderdag16.50u - 18.30uGoderis Liselotte mail
GitsAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.20u - 17.00uBoudry Ruth mail
Roeselare-Rumbeke OcarAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.20u - 17.00uVan Craeynest Dorine mail
MoorsledeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uDe Langhe Dries mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uVandeplas Aline mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uVanden Brande Nik mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRondelez Lobke mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uVerhaege Evelyne mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uGoderis Liselotte mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVerbeke Nele mail
Roeselare-Rumbeke OcarAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVanryckeghem Anje mail
StadenAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uGoderis Liselotte mail
Sint-Eloois-WinkelAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag09.30u - 11.10uBoudry Ruth mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uDemeyere Stephanie Roos mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uVan Craeynest Dorine mail
Roeselare-Rumbeke OcarAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uVercruysse Tine mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.50u - 12.30uVerbeke Nele mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uDumortier Joke mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag15.20u - 17.00uDumortier Joke mail
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 4de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vorming ASSdinsdag16.50u - 18.30uDumortier Joke mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingdinsdag16.50u - 18.30uGoderis Liselotte mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uDe Langhe Dries mail
MoorsledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uSuriano Virginie mail
GitsAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.30u - 15.10uGerard Thomas mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVanden Brande Nik mail
StadenAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVandeplas Aline mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag14.20u - 16.00uGoderis Liselotte mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uVerbeke Nele mail
Roeselare-BeverenAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uEggermont Thomas mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uVanden Brande Nik mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.30u - 17.10uDe Langhe Dries mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uVercruysse Tine mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uSuriano Virginie mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uGoderis Liselotte mail
Roeselare-BeverenAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag17.20u - 19.00uVanryckeghem Anje mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingdonderdag16.50u - 18.30uGoderis Liselotte mail
MoorsledeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uDe Langhe Dries mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uEggermont Thomas mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRondelez Lobke mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uVanden Brande Nik mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uVerhaege Evelyne mail
GitsAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag17.20u - 19.00uBoudry Ruth mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uFeys Tina mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVerbeke Nele mail
Roeselare-Rumbeke OcarAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVanryckeghem Anje mail
Sint-Eloois-WinkelAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag09.30u - 11.10uBoudry Ruth mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uDemeyere Stephanie Roos mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uVan Craeynest Dorine mail
StadenAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uGoderis Liselotte mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.50u - 12.30uVerbeke Nele mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uDumortier Joke mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag15.20u - 17.00uDumortier Joke mail
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 5de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vorming ASSdinsdag16.50u - 18.30uDumortier Joke mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uDe Langhe Dries mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVan Craeynest Dorine mail
StadenAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVandeplas Aline mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag14.20u - 16.00uGoderis Liselotte mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uVerbeke Nele mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uVan Craeynest Dorine mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.30u - 17.10uDe Langhe Dries mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uSuriano Virginie mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uGoderis Liselotte mail
Roeselare-BeverenAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag17.20u - 19.00uVanryckeghem Anje mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag17.20u - 19.00uVercruysse Tine mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingdonderdag16.50u - 18.30uGoderis Liselotte mail
Sint-Eloois-WinkelAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.15u - 16.55uFeys Tina mail
MoorsledeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uDe Langhe Dries mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uEggermont Thomas mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uGoderis Liselotte mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uStorm Emmy mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uVerhaege Evelyne mail
GitsAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag17.20u - 19.00uBoudry Ruth mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uFeys Tina mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVerbeke Nele mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVerhaege Evelyne mail
LedegemAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag09.00u - 10.40uFeys Tina mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uDemeyere Stephanie Roos mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uVan Craeynest Dorine mail
StadenAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uGoderis Liselotte mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.50u - 12.30uVerbeke Nele mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uVercruysse Tine mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag15.20u - 17.00uDumortier Joke mail
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 6de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vorming ASSdinsdag16.50u - 18.30uDumortier Joke mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uDe Langhe Dries mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVan Craeynest Dorine mail
StadenAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uVandeplas Aline mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag14.20u - 16.00uGoderis Liselotte mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uVerbeke Nele mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uVan Craeynest Dorine mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag15.30u - 17.10uDe Langhe Dries mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uSuriano Virginie mail
LichterveldeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag16.20u - 18.00uGoderis Liselotte mail
Roeselare-BeverenAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag17.20u - 19.00uVanryckeghem Anje mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingwoensdag17.20u - 19.00uVercruysse Tine mail
Sint-Eloois-WinkelAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.15u - 16.55uFeys Tina mail
MoorsledeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uDe Langhe Dries mail
OostnieuwkerkeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uEggermont Thomas mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uGoderis Liselotte mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uStorm Emmy mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uVerhaege Evelyne mail
GitsAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag17.20u - 19.00uBoudry Ruth mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uFeys Tina mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVerbeke Nele mail
Roeselare-RumbekeAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uVerhaege Evelyne mail
LedegemAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag09.00u - 10.40uFeys Tina mail
DadizeleAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uDemeyere Stephanie Roos mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uVan Craeynest Dorine mail
StadenAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uGoderis Liselotte mail
HoogledeAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag10.50u - 12.30uVerbeke Nele mail
Roeselare-hoofdschoolAlgemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uVercruysse Tine mail

straf in beeld..

Top