beeld-atelier


In de lessen Algemeen Beeldende Vorming bouwen we verder op de natuurlijke creativiteit en fantasie die ieder kind in zich heeft. Onder begeleiding van professionele leerkrachten kan elk kind op zijn niveau een artistieke kunstzinnigheid en vaardigheid ontwikkelen. Diverse materialen zoals klei, verf, papier maché, kleurpotloden, enz… worden gebruikt.

Leerlingen van het eerste tot zesde leerjaar kunnen deze richting volgen.

Je kan deze optie volgen in:

downloaden als pdf

klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 1ste leerjaar
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdinsdag16.50u - 18.30u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-atelierwoensdag13.10u - 14.50u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
MoorsledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
GitsBeeld-atelierwoensdag15.15u - 16.55u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdonderdag16.50u - 18.30u
GitsBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-HoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
LedegemBeeld-atelierzaterdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 2de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdinsdag16.50u - 18.30u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-atelierwoensdag13.10u - 14.50u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
MoorsledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
GitsBeeld-atelierwoensdag15.15u - 16.55u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdonderdag16.50u - 18.30u
GitsBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-HoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
LedegemBeeld-atelierzaterdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 3de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenendinsdag16.50u - 18.30u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
MoorsledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
GitsBeeld-atelierwoensdag13.30u - 15.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LedegemBeeld-atelierwoensdag13.30u - 15.10u
StadenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag15.30u - 17.10u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-RumbekeFocus-atelier tekenenwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier vormdonderdag16.50u - 18.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdonderdag16.50u - 18.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdonderdag16.50u - 18.30u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
GitsBeeld-ateliervrijdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-atelierzaterdag09.30u - 11.10u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier Tekenenzaterdag15.20u - 17.00u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 4de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdinsdag16.50u - 18.30u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenendinsdag16.50u - 18.30u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
StadenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-RumbekeFocus-atelier tekenenwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdonderdag16.50u - 18.30u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier vormdonderdag16.50u - 18.30u
MoorsledeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
GitsBeeld-ateliervrijdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-atelierzaterdag09.30u - 11.10u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier Tekenenzaterdag15.20u - 17.00u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 5de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdinsdag16.50u - 18.30u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenendinsdag16.50u - 18.30u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
GitsBeeld-atelierwoensdag13.30u - 15.10u
StadenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-RumbekeFocus-atelier tekenenwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier vormdonderdag16.50u - 18.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdonderdag16.50u - 18.30u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-ateliervrijdag15.15u - 16.55u
MoorsledeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
GitsBeeld-ateliervrijdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
LedegemBeeld-atelierzaterdag09.00u - 10.40u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier Tekenenzaterdag15.20u - 17.00u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 6de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdinsdag16.50u - 18.30u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenendinsdag16.50u - 18.30u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
GitsBeeld-atelierwoensdag13.30u - 15.10u
StadenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-RumbekeFocus-atelier tekenenwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier vormdonderdag16.50u - 18.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdonderdag16.50u - 18.30u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-ateliervrijdag15.15u - 16.55u
MoorsledeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
GitsBeeld-ateliervrijdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
LedegemBeeld-atelierzaterdag09.00u - 10.40u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier Tekenenzaterdag15.20u - 17.00u

straf in beeld..

Top