Roeselare – Hoofdschool

Locatie SASK Roeselare

Leenstraat 14
8800 Roeselare

Junior-expo 2019

Jaarlijks stellen de leerlingen van de kunstacademie
hun werken tentoon op het einde van het schooljaar. Dit jaar vindt de expo van onze junioren (6-17 jarigen) plaats in de SASK zelf.
De expo opent op zondag 26 mei om 11u. met receptie.

De expo is verder te bezoeken op 28 en 29 mei en van  4 tot 7 juni telkens van 14u tot 20u.

Eindejaars-expo 2019

Een explosie van kleuren, vormen, structuren en creaties… dat is de jaarlijkse eindejaarsexpo. Je ontdekt werken van meer dan 300 volwassenen, uit alle kunst-disciplines, die dit schooljaar les volgden aan de SASK!

De expo opent op vrijdag 21 juni om 19u.30 met receptie.

De expo is verder te bezoeken op 22 en 23 juni telkens van 11u tot 17u.

Laatste lessen

Kinderen en jongeren hebben les tot en met zaterdag 15 juni.
Volwassenen hebben les tot en met woensdag 19 juni.

Afhalen werken expo

voor de volwassenen :
de werken van de expo kunnen afgehaald worden  na de eindejaarsexpo tussen 23 en 27 juni telkens van 14u-20u
voor de kinderen en jongeren :
de werkjes van de expo worden meegegeven tijdens de laatste les.

Herinschrijven

De herinschrijvingen voor de huidige leerlingen start vanaf dinsdag 18 juni om 19u. Alle leerlingen worden hiervan nog per brief verwittigd.

Uurrooster 2018-2019

Je kan hier onderstaande opleidingen volgen:

downloaden als pdf

klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 1ste leerjaar
Beeld-atelierdinsdag16.50u - 18.30uRO1
Beeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00uRO3
Beeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00uRO6
Beeld-atelier ASSdonderdag16.50u - 18.30uRO-Auti2
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO12
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO14
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10uRO18
Beeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20uRO19
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10uRO24
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 2de leerjaar
Beeld-atelierdinsdag16.50u - 18.30uRO1
Beeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00uRO3
Beeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00uRO6
Beeld-atelier ASSdonderdag16.50u - 18.30uRO-Auti2
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO12
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO14
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10uRO18
Beeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20uRO19
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10uRO24
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 3de leerjaar
Focus-atelier tekenendinsdag16.50u - 18.30uRO2
Animatie-atelierdinsdag16.50u - 18.30uAN2.1
Animatie-atelierwoensdag13.20u - 15.00uAN2.2
Beeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00uRO4
Beeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00uRO8
Focus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00uRO7
Animatie-atelierwoensdag15.20u - 17.00uAN2.3
Animatie-atelierwoensdag17.20u - 19.00uAN2.4
Beeld-atelierdonderdag16.50u - 18.30uRO9
Beeld-atelier ASSdonderdag16.50u - 18.30uRO-Auti2
Focus-atelier vormdonderdag16.50u - 18.30uRO10
Animatie-atelierdonderdag16.50u - 18.30uAN2.5
Animatie-ateliervrijdag15.30u - 17.10uAN2.6
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO11
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO13
Animatie-ateliervrijdag17.30u - 19.10uAN2.7
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10uRO18
Animatie-atelierzaterdag08.40u - 10.20uAN2.8
Beeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20uRO20
Animatie-atelierzaterdag10.40u - 12.20uAN2.9
Beeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20uRO21
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10uRO22
Animatie-atelierzaterdag13.30u - 15.10uAN2.10
Focus-atelier Tekenenzaterdag15.20u - 17.00uRO25
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 4de leerjaar
Beeld-atelier ASSdinsdag16.50u - 18.30uRO-Auti1
Animatie-atelierdinsdag16.50u - 18.30uAN2.1
Focus-atelier tekenendinsdag16.50u - 18.30uRO2
Animatie-atelierwoensdag13.20u - 15.00uAN2.2
Beeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00uRO4
Animatie-atelierwoensdag15.20u - 17.00uAN2.3
Beeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00uRO8
Focus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00uRO7
Animatie-atelierwoensdag17.20u - 19.00uAN2.4
Focus-atelier vormdonderdag16.50u - 18.30uRO10
Beeld-atelierdonderdag16.50u - 18.30uRO9
Animatie-atelierdonderdag16.50u - 18.30uAN2.5
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO11
Animatie-ateliervrijdag15.30u - 17.10uAN2.6
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO13
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10uRO17
Animatie-ateliervrijdag17.30u - 19.10uAN2.7
Beeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20uRO20
Animatie-atelierzaterdag08.40u - 10.20uAN2.8
Beeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20uRO21
Animatie-atelierzaterdag10.40u - 12.20uAN2.9
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10uRO22
Animatie-atelierzaterdag13.30u - 15.10uAN2.10
Focus-atelier Tekenenzaterdag15.20u - 17.00uRO25
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 5de leerjaar
Animatie-atelierdinsdag16.50u - 18.30uAN2.1
Focus-atelier tekenendinsdag16.50u - 18.30uRO2
Beeld-atelier ASSdinsdag16.50u - 18.30uRO-Auti1
Beeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00uRO5
Animatie-atelierwoensdag13.20u - 15.00uAN2.2
Beeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00uRO8
Focus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00uRO7
Animatie-atelierwoensdag15.20u - 17.00uAN2.3
Animatie-atelierwoensdag17.20u - 19.00uAN2.4
Focus-atelier vormdonderdag16.50u - 18.30uRO10
Beeld-atelierdonderdag16.50u - 18.30uRO9
Animatie-atelierdonderdag16.50u - 18.30uAN2.5
Animatie-ateliervrijdag15.30u - 17.10uAN2.6
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO15
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO16
Animatie-ateliervrijdag17.30u - 19.10uAN2.7
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10uRO17
Animatie-atelierzaterdag08.40u - 10.20uAN2.8
Beeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20uRO20
Beeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20uRO21
Animatie-atelierzaterdag10.40u - 12.20uAN2.9
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10uRO23
Animatie-atelierzaterdag13.30u - 15.10uAN2.10
Focus-atelier Tekenenzaterdag15.20u - 17.00uRO25
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 6de leerjaar
Animatie-atelierdinsdag16.50u - 18.30uAN2.1
Focus-atelier tekenendinsdag16.50u - 18.30uRO2
Beeld-atelier ASSdinsdag16.50u - 18.30uRO-Auti1
Beeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00uRO5
Animatie-atelierwoensdag13.20u - 15.00uAN2.2
Beeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00uRO8
Focus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00uRO7
Animatie-atelierwoensdag15.20u - 17.00uAN2.3
Animatie-atelierwoensdag17.20u - 19.00uAN2.4
Focus-atelier vormdonderdag16.50u - 18.30uRO10
Beeld-atelierdonderdag16.50u - 18.30uRO9
Animatie-atelierdonderdag16.50u - 18.30uAN2.5
Animatie-ateliervrijdag15.30u - 17.10uAN2.6
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO15
Beeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10uRO16
Animatie-ateliervrijdag17.30u - 19.10uAN2.7
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10uRO17
Animatie-atelierzaterdag08.40u - 10.20uAN2.8
Beeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20uRO20
Beeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20uRO21
Animatie-atelierzaterdag10.40u - 12.20uAN2.9
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10uRO23
Animatie-atelierzaterdag13.30u - 15.10uAN2.10
Focus-atelier Tekenenzaterdag15.20u - 17.00uRO25
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 1ste middelbaar
Architectuur-atelierzaterdag 08.45u - 12.15uAR2
Animatie-atelierwoensdag13.00u - 16.30uAN3.2
Beeld-atelierwoensdag13.20u - 16.50uBA1
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 21.00uBA3
Animatie-atelierzaterdag08.45u - 12.15uAN3.4
Beeld-atelierzaterdag08.45u - 12.15uBA8
Beeld-atelierzaterdag08.45u - 12.15uBA7
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 17.00uBA10
Animatie-atelierzaterdag13.30u - 17.00uAN3.5
Beeld-atelier ASSzaterdag13.30u - 17.00uBA-auti
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 2de middelbaar
Architectuur-atelierzaterdag 08.45u - 12.15uAR2
Animatie-atelierwoensdag13.00u - 16.30uAN3.2
Beeld-atelierwoensdag13.20u - 16.50uBA1
Animatie-atelierwoensdag16.50u - 20.20uAN3.3
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 21.00uBA4
Beeld-atelierzaterdag08.45u - 12.15uBA8
Animatie-atelierzaterdag08.45u - 12.15uAN3.4
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 17.00uBA10
Beeld-atelier ASSzaterdag13.30u - 17.00uBA-auti
Animatie-atelierzaterdag13.30u - 17.00uAN3.5
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 3de middelbaar
Architectuur-atelier (+volwassenen)zaterdag 08.45u - 12.15uAR3
Beeld-atelierwoensdag13.20u - 16.50uBA1
Animatie-atelierwoensdag16.50u - 20.20uAN3.3
Digitaal Beeld-atelier (+volwassenen)vrijdag17.30u - 21.00uDI1
Architectuur-ateliervrijdag17.30u - 21.00uAR1
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 21.00uBA5
Animatie-atelierzaterdag08.45u - 12.15uAN3.4
Beeld-atelierzaterdag08.45u - 12.15uBA9
Beeld-atelierzaterdag08.45u - 12.15uBA8
Beeld-atelier ASSzaterdag13.30u - 17.00uBA-auti
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 17.00uBA10
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 4de middelbaar
Architectuur-atelier (+volwassenen)zaterdag 08.45u - 12.15uAR3
Beeld-atelierwoensdag13.20u - 16.50uBA1
Animatie-atelierwoensdag16.50u - 20.20uAN3.3
Animatie-ateliervrijdag17.30u - 21.00uAN3.1
Digitaal Beeld-atelier (+volwassenen)vrijdag17.30u - 21.00uDI1
Architectuur-ateliervrijdag17.30u - 21.00uAR1
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 21.00uBA5
Beeld-atelierzaterdag08.45u - 12.15uBA9
Animatie-atelierzaterdag08.45u - 12.15uAN3.4
Beeld-atelier ASSzaterdag13.30u - 17.00uBA-auti
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 17.00uBA10
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 5de middelbaar
Architectuur-atelier (+volwassenen)zaterdag 08.45u - 12.15uAR3
Beeld-atelier (+volwassenen)woensdag17.30u - 21.00uBA2
Architectuur-ateliervrijdag17.30u - 21.00uAR1
Digitaal Beeld-atelier (+volwassenen)vrijdag17.30u - 21.00uDI1
Animatie-ateliervrijdag17.30u - 21.00uAN3.1
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 21.00uBA6
Animatie-atelierzaterdag08.45u - 12.15uAN3.4
Beeld-atelierzaterdag08.45u - 12.15uBA9
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 17.00uBA10
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 6de middelbaar
Architectuur-atelier (+volwassenen)zaterdag 08.45u - 12.15uAR3
Beeld-atelier (+volwassenen)woensdag17.30u - 21.00uBA2
Architectuur-ateliervrijdag17.30u - 21.00uAR1
Digitaal Beeld-atelier (+volwassenen)vrijdag17.30u - 21.00uDI1
Animatie-ateliervrijdag17.30u - 21.00uAN3.1
Beeld-ateliervrijdag17.30u - 21.00uBA6
Animatie-atelierzaterdag08.45u - 12.15uAN3.4
Beeld-atelierzaterdag08.45u - 12.15uBA9
Beeld-atelierzaterdag13.30u - 17.00uBA10
klik hier voor het aanbod voor volwassenen
Weefkunstdinsdag13.00u - 16.30uW1
Initiatie-beeldatelierdinsdag13.30u - 17.00uIN.BA
Schilderkunstdinsdag13.30u - 17.00uSA4
Weefkunstdinsdag17.00u- 20.30uW2*
Keramiek-functioneeldinsdag18.00u- 21.30uK1-F
Keramiek-vrijdinsdag18.00u- 21.30uK1-V
Schilderkunstdinsdag18.00u- 21.30uSA1*
Tekenkunstdinsdag18.00u- 21.30uT1*
Videokunst en Animatiedinsdag18.00u- 21.30uVA
Fotokunst - Digitaaldinsdag18.15u- 21.45uFD1*
Beeld-atelier (+volwassenen)woensdag17.30u - 21.00uBA2
Grafiekkunstwoensdag18.00u- 21.30uG1*
Tekenkunstwoensdag18.00u- 21.30uT2
Weefkunstwoensdag18.00u- 21.30uW3
Fotokunst - Digitaalwoensdag18.15u- 21.45uFD2
Keramiek-functioneeldonderdag13.30u- 17.00uK2-F
Keramiek-vrijdonderdag13.30u- 17.00uK2-V
Tekenkunstdonderdag13.30u- 17.00uT3
Grafiekkunstdonderdag14.00u- 17.30uG2
Grafiekkunstdonderdag18.00u-21.30uG3*
Initiatie-animatiedonderdag18.00u - 21.30uIN.AN
Keramiek-functioneeldonderdag18.00u- 21.30uK3-F
Keramiek-vrijdonderdag18.00u- 21.30uK3-V
Schilderkunstdonderdag18.00u- 21.30uSA2
Tekenkunstdonderdag18.00u- 21.30uT4
Fotokunst - Analoogdonderdag18.15u- 21.45uFA1
Schilderkunstvrijdag14.00u - 17.30uSB1
Architectuur-ateliervrijdag17.30u - 21.00uAR1
Digitaal Beeld-atelier (+volwassenen)vrijdag17.30u - 21.00uDI1
Cross-over-ateliervrijdag18.00u- 21.30uC1
Schilderkunstvrijdag18.00u- 21.30uSA3
Schilderkunstvrijdag18.00u- 21.30uSB2*
Kunst en Cultuurzaterdag09u30 - 11u10KC
Recensentzaterdag9u30-12u10R
Fotokunst - Analoogzaterdag08.45u - 12.15uFA2
Fotokunst - Digitaalzaterdag08.45u - 12.15uFD3
Grafiekkunstzaterdag08.45u - 12.15uG4
Keramiek-functioneelzaterdag08.45u - 12.15uK4-F
Keramiek-vrijzaterdag08.45u - 12.15uK4-V
Tekenkunstzaterdag08.45u - 12.15uT5
Schilderkunstzaterdag13.30u - 17.00uSB3

straf in beeld..

Top