Roeselare – Hoofdschool

adres

Leenstraat 14 – 8800 Roeselare


Grotere kaart weergeven

Je kan hier onderstaande opleidingen volgen:

downloaden als pdf

klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 1ste leerjaar
Algemeen Beeldende Vormingdinsdag16.50u - 18.30uRO1Goderis Liselotte mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uRO2Verhaege Evelyne mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uRO5Verhaege Evelyne mail
Algemeen Beeldende Vormingdonderdag16.50u - 18.30uRO8Goderis Liselotte mail
Algemeen Beeldende Vorming ASSdonderdag16.50u - 18.30uRO-A2Huyghe Judith mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO10Verbeke Nele mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO11Dumortier Joke mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uRO16Goderis Liselotte mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uRO17Van Craeynest Dorine mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uRO22Storm Emmy mail
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 2de leerjaar
Algemeen Beeldende Vormingdinsdag16.50u - 18.30uRO1Goderis Liselotte mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uRO2Verhaege Evelyne mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uRO5Verhaege Evelyne mail
Algemeen Beeldende Vormingdonderdag16.50u - 18.30uRO8Goderis Liselotte mail
Algemeen Beeldende Vorming ASSdonderdag16.50u - 18.30uRO-A2Huyghe Judith mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO10Verbeke Nele mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO11Dumortier Joke mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uRO16Goderis Liselotte mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uRO17Van Craeynest Dorine mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uRO22Storm Emmy mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag15.20u - 17.00uRO23Dumortier Joke mail
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 3de leerjaar
Animatiefilmdinsdag16.50u - 18.30uAN1Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingdinsdag16.50u - 18.30uRO1Goderis Liselotte mail
Animatiefilmwoensdag13.20u - 15.00uAN2Winne Charlot mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uRO3Vanden Brande Nik mail
Animatiefilmwoensdag15.20u - 17.00uAN3Winne Charlot mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uRO6Vanden Brande Nik mail
Animatiefilmwoensdag17.20u - 19.00uAN4Winne Charlot mail
Animatiefilmdonderdag16.50u - 18.30uAN5Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingdonderdag16.50u - 18.30uRO8Goderis Liselotte mail
Algemeen Beeldende Vorming ASSdonderdag16.50u - 18.30uRO-A2Huyghe Judith mail
Animatiefilmvrijdag15.30u - 17.10uAN6Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO12Vanden Brande Nik mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO9Rondelez Lobke mail
Animatiefilmvrijdag17.30u - 19.10uAN7Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uRO16Goderis Liselotte mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uRO18Verbeke Nele mail
Animatiefilmzaterdag08.40u - 10.20uAN8Storm Emmy mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uRO19Van Craeynest Dorine mail
Animatiefilmzaterdag10.40u - 12.20uAN9Storm Emmy mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uRO20Dumortier Joke mail
Animatiefilmzaterdag13.30u - 15.10uAN10Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag15.20u - 17.00uRO23Dumortier Joke mail
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 4de leerjaar
Algemeen Beeldende Vorming ASSdinsdag16.50u - 18.30uRO-A1Dumortier Joke mail
Animatiefilmdinsdag16.50u - 18.30uAN1Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingdinsdag16.50u - 18.30uRO1Goderis Liselotte mail
Animatiefilmwoensdag13.20u - 15.00uAN2Winne Charlot mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uRO3Vanden Brande Nik mail
Animatiefilmwoensdag15.20u - 17.00uAN3Winne Charlot mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uRO6Vanden Brande Nik mail
Animatiefilmwoensdag17.20u - 19.00uAN4Winne Charlot mail
Algemeen Beeldende Vormingdonderdag16.50u - 18.30uRO8Goderis Liselotte mail
Animatiefilmdonderdag16.50u - 18.30uAN5Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO12Vanden Brande Nik mail
Animatiefilmvrijdag15.30u - 17.10uAN6Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO9Rondelez Lobke mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uRO15Feys Tina mail
Animatiefilmvrijdag17.30u - 19.10uAN7Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uRO18Verbeke Nele mail
Animatiefilmzaterdag08.40u - 10.20uAN8Storm Emmy mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uRO19Van Craeynest Dorine mail
Animatiefilmzaterdag10.40u - 12.20uAN9Storm Emmy mail
Animatiefilmzaterdag13.30u - 15.10uAN10Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uRO20Dumortier Joke mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag15.20u - 17.00uRO23Dumortier Joke mail
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 5de leerjaar
Algemeen Beeldende Vorming ASSdinsdag16.50u - 18.30uRO-A1Dumortier Joke mail
Animatiefilmdinsdag16.50u - 18.30uAN1Suriano Virginie mail
Animatiefilmwoensdag13.20u - 15.00uAN2Winne Charlot mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uRO4Van Craeynest Dorine mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uRO7Van Craeynest Dorine mail
Animatiefilmwoensdag15.20u - 17.00uAN3Winne Charlot mail
Animatiefilmwoensdag17.20u - 19.00uAN4Winne Charlot mail
Algemeen Beeldende Vormingdonderdag16.50u - 18.30uRO8Goderis Liselotte mail
Animatiefilmdonderdag16.50u - 18.30uAN5Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO13Goderis Liselotte mail
Animatiefilmvrijdag15.30u - 17.10uAN6Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO14Storm Emmy mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uRO15Feys Tina mail
Animatiefilmvrijdag17.30u - 19.10uAN7Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uRO18Verbeke Nele mail
Animatiefilmzaterdag08.40u - 10.20uAN8Storm Emmy mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uRO19Van Craeynest Dorine mail
Animatiefilmzaterdag10.40u - 12.20uAN9Storm Emmy mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uRO21Vercruysse Tine mail
Animatiefilmzaterdag13.30u - 15.10uAN10Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag15.20u - 17.00uRO23Dumortier Joke mail
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 6de leerjaar
Algemeen Beeldende Vorming ASSdinsdag16.50u - 18.30uRO-A1Dumortier Joke mail
Animatiefilmdinsdag16.50u - 18.30uAN1Suriano Virginie mail
Animatiefilmwoensdag13.20u - 15.00uAN2Winne Charlot mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 15.00uRO4Van Craeynest Dorine mail
Animatiefilmwoensdag15.20u - 17.00uAN3Winne Charlot mail
Algemeen Beeldende Vormingwoensdag15.20u - 17.00uRO7Van Craeynest Dorine mail
Animatiefilmwoensdag17.20u - 19.00uAN4Winne Charlot mail
Animatiefilmdonderdag16.50u - 18.30uAN5Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO13Goderis Liselotte mail
Animatiefilmvrijdag15.30u - 17.10uAN6Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag15.30u - 17.10uRO14Storm Emmy mail
Algemeen Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 19.10uRO15Feys Tina mail
Animatiefilmvrijdag17.30u - 19.10uAN7Suriano Virginie mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag08.40u - 10.20uRO18Verbeke Nele mail
Animatiefilmzaterdag08.40u - 10.20uAN8Storm Emmy mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag10.40u - 12.20uRO19Van Craeynest Dorine mail
Animatiefilmzaterdag10.40u - 12.20uAN9Storm Emmy mail
Algemeen Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 15.10uRO21Vercruysse Tine mail
Animatiefilmzaterdag13.30u - 15.10uAN10Suriano Virginie mail
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 1ste middelbaar
Architecturale Vormingzaterdag 08.45u - 12.15uMAR2De Zitter Rudy mail
Animatiefilmwoensdag13.00u - 16.30uMAN1Vervaeke Robbe mail
Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 16.50uMBV2Vercruysse Kris mail
Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMBV11Dumortier Joke mail
Animatiefilmzaterdag08.45u - 12.15uMAN5Suriano Virginie mail
Beeldende Vormingzaterdag08.45u - 12.15uMBV8Vercruysse Kris mail
Beeldende Vormingzaterdag08.45u - 12.15uMBV7Dumortier Joke mail
Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 17.00uMBV10Vandendriessche Herbert mail
Animatiefilmzaterdag13.30u - 17.00uMAN6Winne Charlot mail
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 2de middelbaar
Architecturale Vormingzaterdag 08.45u - 12.15uMAR2De Zitter Rudy mail
Animatiefilmwoensdag13.00u - 16.30uMAN1Vervaeke Robbe mail
Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 16.50uMBV2Vercruysse Kris mail
Animatiefilmwoensdag16.50u - 20.20uMAN2Storm Emmy mail
Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMBV4Van Der Jeugdt Suleika mail
Animatiefilmzaterdag08.45u - 12.15uMAN5Suriano Virginie mail
Beeldende Vormingzaterdag08.45u - 12.15uMBV8Vercruysse Kris mail
Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 17.00uMBV10Vandendriessche Herbert mail
Animatiefilmzaterdag13.30u - 17.00uMAN6Winne Charlot mail
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 3de middelbaar
Architecturale Vormingzaterdag 08.45u - 12.15uMAR3Desmet Lut mail
Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 16.50uMBV2Vercruysse Kris mail
Animatiefilmwoensdag16.50u - 20.20uMAN2Storm Emmy mail
Animatiefilmdonderdag18.00u - 21.30uMAN3Storm Emmy mail
Winne Charlot
Digitale Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMDI1BChielens Trui mail
Rondelez Lobke
Architecturale Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMAR1Desmet Lut mail
Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMBV5Verbeke Nele mail
Beeldende Vormingzaterdag08.45u - 12.15uMBV8Vercruysse Kris mail
Beeldende Vormingzaterdag08.45u - 12.15uMBV9Vandendriessche Herbert mail
Animatiefilmzaterdag08.45u - 12.15uMAN5Suriano Virginie mail
Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 17.00uMBV10Vandendriessche Herbert mail
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 4de middelbaar
Architecturale Vormingzaterdag 08.45u - 12.15uMAR3Desmet Lut mail
Beeldende Vormingwoensdag13.20u - 16.50uMBV2Vercruysse Kris mail
Animatiefilmwoensdag16.50u - 20.20uMAN2Storm Emmy mail
Animatiefilmdonderdag18.00u - 21.30uMAN3Storm Emmy mail
Winne Charlot
Digitale Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMDI1BChielens Trui mail
Rondelez Lobke
Architecturale Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMAR1Desmet Lut mail
Animatiefilmvrijdag17.30u - 21.00uMAN4Vervaeke Robbe mail
Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMBV5Verbeke Nele mail
Beeldende Vormingzaterdag08.45u - 12.15uMBV9Vandendriessche Herbert mail
Animatiefilmzaterdag08.45u - 12.15uMAN5Suriano Virginie mail
Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 17.00uMBV10Vandendriessche Herbert mail
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 5de middelbaar
Architecturale Vormingzaterdag 08.45u - 12.15uMAR3Desmet Lut mail
Beeldende Vormingwoensdag17.30u - 21.00uMBV3Verbeke Nele mail
Animatiefilmdonderdag18.00u - 21.30uMAN3Storm Emmy mail
Winne Charlot
Digitale Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMDI1BChielens Trui mail
Rondelez Lobke
Animatiefilmvrijdag17.30u - 21.00uMAN4Vervaeke Robbe mail
Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMBV6Vandendriessche Herbert mail
Architecturale Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMAR1Desmet Lut mail
Beeldende Vormingzaterdag08.45u - 12.15uMBV9Vandendriessche Herbert mail
Animatiefilmzaterdag08.45u - 12.15uMAN5Suriano Virginie mail
Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 17.00uMBV10Vandendriessche Herbert mail
klik hier voor het aanbod voor jongeren van het 6de middelbaar
Architecturale Vormingzaterdag 08.45u - 12.15uMAR3Desmet Lut mail
Beeldende Vormingwoensdag17.30u - 21.00uMBV3Verbeke Nele mail
Animatiefilmdonderdag18.00u - 21.30uMAN3Storm Emmy mail
Winne Charlot
Digitale Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMDI1BChielens Trui mail
Rondelez Lobke
Animatiefilmvrijdag17.30u - 21.00uMAN4Vervaeke Robbe mail
Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMBV6Vandendriessche Herbert mail
Architecturale Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMAR1Desmet Lut mail
Beeldende Vormingzaterdag08.45u - 12.15uMBV9Vandendriessche Herbert mail
Animatiefilmzaterdag08.45u - 12.15uMAN5Suriano Virginie mail
Beeldende Vormingzaterdag13.30u - 17.00uMBV10Vandendriessche Herbert mail
klik hier voor het aanbod voor volwassenen
Textiele Kunstdinsdag13.00u - 16.30uW1Borgers Hélène mail
Beeldende Vormingdinsdag13.30u - 17.00uMBV1BVandendriessche Herbert mail
Beeldende Vormingdinsdag13.30u - 17.00uMBV1AVercruysse Tine mail
Schilderkunstdinsdag13.30u - 17.00uSA4Feys Tina mail
Textiele Kunstdinsdag17.00u- 20.30uW2Borgers Hélène mail
Keramiekdinsdag18.00u- 21.30uK1Eggermont Thomas mail
Schilderkunstdinsdag18.00u- 21.30uSA1Feys Tina mail
Tekenkunstdinsdag18.00u- 21.30uT1Schouppe Jelle mail
Fotokunst - Digitaaldinsdag18.15u- 21.45uFD1Dewaele Luc mail
Beeldende Vormingwoensdag17.30u - 21.00uMBV3Verbeke Nele mail
Vrije Grafiekwoensdag18.00u- 21.30uG1Noreille Lieve mail
Tekenkunstwoensdag18.00u- 21.30uT2Vervaeke Robbe mail
Textiele Kunstwoensdag18.00u- 21.30uW3Borgers Hélène mail
Fotokunst - Digitaalwoensdag18.15u- 21.45uFD2Dewaele Luc mail
Tekenkunstdonderdag13.30u- 17.00uT3Vervaeke Robbe mail
Keramiekdonderdag13.30u- 17.00uK2De Windt Ann mail
Vrije Grafiekdonderdag14.00u- 17.30uG2Boudry Ruth mail
Schilderkunstdonderdag18.00u- 21.30uSA2Feys Tina mail
Animatiefilmdonderdag18.00u - 21.30uMAN3Storm Emmy mail
Winne Charlot
Tekenkunstdonderdag18.00u- 21.30uT4Vervaeke Robbe mail
Keramiekdonderdag18.00u- 21.30uK3De Windt Ann mail
Vrije Grafiekdonderdag18.00u-21.30uG3Boudry Ruth mail
Fotokunst - Analoogdonderdag18.15u- 21.45uFA1Beel Stefaan mail
Schilderkunstvrijdag14.00u - 17.30uSB1Denys Christophe mail
Architecturale Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMAR1Desmet Lut mail
Digitale Beeldende Vormingvrijdag17.30u - 21.00uMDI1BChielens Trui mail
Rondelez Lobke
Schilderkunstvrijdag18.00u- 21.30uSA3Schouppe Jelle mail
Schilderkunstvrijdag18.00u- 21.30uSB2Denys Christophe mail
Vrije Grafiekzaterdag08.45u - 12.15uG4Noreille Lieve mail
Tekenkunstzaterdag08.45u - 12.15uT5Trui Chielens mail
Fotokunst - Digitaalzaterdag08.45u - 12.15uFD3Dewaele Luc mail
Keramiekzaterdag08.45u - 12.15uK4De Windt Ann mail
Fotokunst - Analoogzaterdag08.45u - 12.15uFA2Beel Stefaan mail
Schilderkunstzaterdag13.30u - 17.00uSB3Denys Christophe mail

straf in beeld..

Top