Tagarchief: kinderen

animatie-atelier

Wil je je fantasie in een eigen filmpje vastleggen?
Dan stelt het atelier Animatie-atelier alle nodige middelen ter beschikking en kun je meteen aan de slag. Eerst verzin je een leuk verhaal. Vervolgens ontwerp je met allerlei materialen zoals papier, karton, plasticine of papier-maché de personages en decors van je scenario.
Na het knip-, plak- en tekenwerk kan het echte filmen beginnen. Beeld voor beeld breng je de figuren onder de camera tot leven. Uiteraard moet er ook klank worden opgenomen zodat de personen in jouw animatiefilm echt gaan spreken. Bovendien kun je met je eigen muziekinstrument een achtergrondmelodietje componeren en spelen.
De opdrachten in het animatie-atelier leiden spontaan tot groepswerk, waarbij beeld, klank en woord samenvloeien.

Leerlingen van het 3de tot 6de leerjaar kunnen deze richting volgen.

Je kan deze optie volgen in:

downloaden als pdf

klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 3de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierdinsdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierdonderdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 4de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierdinsdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierdonderdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 5de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierdinsdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierdonderdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 6de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierdinsdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierdonderdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolAnimatie-atelierzaterdag13.30u - 15.10u

beeld-atelier


In Beeldatelier bouwen we verder op de natuurlijke creativiteit en fantasie die ieder kind in zich heeft. Onder begeleiding van professionele leerkrachten kan elk kind op zijn niveau een artistieke kunstzinnigheid en vaardigheid ontwikkelen. Diverse materialen zoals klei, verf, papier maché, kleurpotloden, enz… worden gebruikt.

Leerlingen van het eerste tot zesde leerjaar kunnen deze richting volgen.

Je kan deze optie volgen in:

downloaden als pdf

klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 1ste leerjaar
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdinsdag16.40u - 18.20u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-atelierwoensdag13.10u - 14.50u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
MoorsledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
GitsBeeld-atelierwoensdag15.15u - 16.55u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdonderdag16.40u - 18.20u
GitsBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
LedegemBeeld-atelierzaterdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 2de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdinsdag16.40u - 18.20u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-atelierwoensdag13.10u - 14.50u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
MoorsledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
GitsBeeld-atelierwoensdag15.15u - 16.55u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdonderdag16.40u - 18.20u
GitsBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
LedegemBeeld-atelierzaterdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 3de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenendinsdag16.40u - 18.20u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
MoorsledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
GitsBeeld-atelierwoensdag13.30u - 15.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LedegemBeeld-atelierwoensdag13.30u - 15.10u
StadenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag15.30u - 17.10u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-RumbekeFocus-atelier tekenenwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdonderdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier vormdonderdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdonderdag16.40u - 18.20u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
GitsBeeld-ateliervrijdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
LedegemBeeld-atelierzaterdag09.00u - 10.40u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-atelierzaterdag09.30u - 11.10u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenenzaterdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenenzaterdag15.20u - 17.00u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 4de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenendinsdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdinsdag16.40u - 18.20u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
StadenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-RumbekeFocus-atelier tekenenwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdonderdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier vormdonderdag16.40u - 18.20u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
MoorsledeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
GitsBeeld-ateliervrijdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
LedegemBeeld-atelierzaterdag09.00u - 10.40u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-atelierzaterdag09.30u - 11.10u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenenzaterdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenenzaterdag15.20u - 17.00u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 5de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdinsdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenendinsdag16.40u - 18.20u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
StadenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag15.30u - 17.10u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-RumbekeFocus-atelier tekenenwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdonderdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier vormdonderdag16.40u - 18.20u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-ateliervrijdag15.15u - 16.55u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
MoorsledeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
GitsBeeld-ateliervrijdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
LedegemBeeld-atelierzaterdag09.00u - 10.40u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-atelierzaterdag09.30u - 11.10u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenenzaterdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenenzaterdag15.20u - 17.00u
klik hier voor het aanbod voor leerlingen van het 6de leerjaar
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelier ASSdinsdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenendinsdag16.40u - 18.20u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
StadenBeeld-atelierwoensdag13.20u - 15.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag14.20u - 16.00u
OostnieuwkerkeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier schilderenwoensdag15.20u - 17.00u
HoogledeBeeld-atelierwoensdag15.30u - 17.10u
Roeselare-RumbekeBeeld-atelierwoensdag15.20u - 17.00u
DadizeleBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
LichterveldeBeeld-atelierwoensdag16.20u - 18.00u
Roeselare-BeverenBeeld-atelierwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-RumbekeFocus-atelier tekenenwoensdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierdonderdag16.40u - 18.20u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier vormdonderdag16.40u - 18.20u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-ateliervrijdag15.15u - 16.55u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-ateliervrijdag15.20u - 17.00u
MoorsledeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
OostnieuwkerkeBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag15.30u - 17.10u
GitsBeeld-ateliervrijdag17.20u - 19.00u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-ateliervrijdag17.30u - 19.10u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
Roeselare-Rumbeke OcarBeeld-atelierzaterdag08.40u - 10.20u
LedegemBeeld-atelierzaterdag09.00u - 10.40u
Sint-Eloois-WinkelBeeld-atelierzaterdag09.30u - 11.10u
DadizeleBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
StadenBeeld-atelierzaterdag10.40u - 12.20u
HoogledeBeeld-atelierzaterdag10.50u - 12.30u
Roeselare-hoofdschoolBeeld-atelierzaterdag13.30u - 15.10u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenenzaterdag15.20u - 17.00u
Roeselare-hoofdschoolFocus-atelier tekenenzaterdag15.20u - 17.00u

Impressies: